icon

Save The Girl

1.1.5 için
Android

4.4

8

Bu kadını her tehlikeli durumdan kurtarın

87.5k

Bu uygulamayı oyla

Save The Girl, bir kızın her düzeyde kaçmasına yardımcı olmak için size meydan okuyan bulmacalarla dolu bir oyundur. Bunu yapmak için, mantık becerilerinizi ve kullanabileceğiniz farklı nesneleri kullanın. Aksi takdirde, ana karakteriniz her türlü farklı durumda tehlikede olmaya devam edecektir.

Save The Girl'un oynanışı gerçekten basittir, bu da her seviyeyi bu kadar dinamik kılan şeydir. Bulmacaların her birinde, bir kıza yardım etmeniz gereken bir durumla karşılaşacaksınız. Daha sonra size kapıları açmanıza, düğümleri ve bağları çözmenize veya farklı tepkiler üretmenize yardımcı olabilecek olası nesneler sunulur.

İlk seviyelerde, güzel kahramanın kaçmasına yardımcı olacak çok fazla probleminiz olmayacak. Ancak, oyun ilerledikçe, tüm yaratıcılığınızı kullanmanız ve tehlikeden kaçmasına yardımcı olmak için doğru nesneyi seçmeniz gerekir.

Save The Girl, tek amacınızın kızı kurtarmak olduğu bir sürü seviye ile aklınızı test eder. Eldeki nesneleri kullanın ve her bulmacayı çözmek için mantıklı kararlar verin.
X